Сучасний та приємний дизайн, заснований на зовнішньому обтічнику з дуже високоміцного пластику на металевій внутрішній рамі, що забезпечує 360-градусний захист двигуна та генератора змінного струму. Колеса високої якості, з гумовою шиною, не потребують технічного обслуговування та підшипників. Вісь з перехресними колесами (без незалежних осей), що забезпечує ідеальну вертикальність та вирівнювання. Великогабаритна електрична панель дозволяє впорядковано встановлювати всі елементи. Друга панель є незалежною для функцій запуску. Паливний клапан, повітряна заслінка та вимикач запалення об'єднані в одну команду. Просто поверніть та натисніть, щоб запустити двигун. Цифрова панель з вихідною напругою, частотою та індикатором робочого часу; Вихідні параметри постійно контролюються. Він контролює годинник використання для належного управління планом профілактичного обслуговування. Аварійна кнопка по всьому діапазону. Полегшує вимкнення в аварійній ситуації. Адаптується з освітлювальною щоглою та захисним листом на випадок поганої погоди. Запуск бездротового дистанційного керування до 50 м, він включає 1 пульт дистанційного керування.

Двигун GENERGY Professional Range з високою продуктивністю та надійністю. Затверджено відповідно до стандарту EURO V. Автоматичне відключення при нестачі олії оберігає двигун від серйозних пошкоджень у разі відсутності або низького рівня мастила.

Паливний бак великої ємності (28 літрів). Більше автономності із меншою кількістю заправок.

Новий інтелектуальний регулятор напруги «SVR» захищає генератор та стабілізатор від пошкоджень, спричинених неправильним використанням, та забезпечує кращу продуктивність при запуску індуктивного обладнання. Високоякісний повністю мідний генератор змінного струму, більш тривалий термін служби, більша пускова здатність індуктивного матеріалу, більша стійкість до перевантаження або перегріву, нескінченно стійкіший до корозії навколишнього середовища.

Оптимізоване охолодження дозволяє краще розсіювати температуру, особливо в умовах високих температур і високого навантаження.
Технічна інформація
Тип Генератор бензиновий однофазний
Тип двигуна 4-хтактний
Напруга 220
Частота 50 Гц
Об'єм двигуна 439 см³
Потужність 6.5-7.0 кВт
Специфікація Профі
Тип запуску Ручний/Електрозапуск/Пульт
Кількість розеток 2
Витрати палива 1.9 л/год
Об'єм масляного бака 1.1 л
Об'єм паливного бака 28 л
Робочий цикл 14.7 год
Охолодження Примусове
Рівень шуму 97 Дб
Гарантія 12 міс
Упаковка Картонна коробка
Комплектація Генератор, 2 штепсельні вилки, 2 ріжкові ключі, свічний ключ, викрутка, вирва, паспорт
Батьківщина бренду Іспанія

Написати відгук

    Погано           Добре

Генератор бензиновий GENERGY BAQUEIRA RC

  • Виробник: Genergy
  • Модель: GENERGY BAQUEIRA RC
  • Наявність: Нет в наличии
  • Вес: 105.00 кг
  • Габариты: 860.00x660.00x660.00 мм
  • Артикул: 240020090
  • 60890 грн.


Звонок

☎...

Генератор, генератор Genergy