Gruntek King Cobra - набір для садового поливу , до якого входять шланг, пістолет, та комплектуючі для підключення. Набір підходить для поливу дачних рослин, городу, змивання бруду з доріжок, миття авто, велосипедів та садової техніки.

У комплект Gruntek King Cobra входять:
Шланг, що розтягується від 7 м до 22.5 м - виготовлений з багатошарового латексу і захищений високоміцним поліефірним волокном, завдяки чому міцний і стійкий до низьких температур. За рахунок спеціальної технології виробництва шланг розтягується та згортається автоматично, залежно від тиску води. Так як шланг розтягується. до 22.5 м Ви спокійно можете пересуватися садом, підключати шланг у віддалених ділянках будинку до джерела води. Завдяки своїй міцності шланг можна підключати як до крана в будинку, так і до водонапірної свердловини з низькою температурою води та високим тиском. Шланг легкий і не займає багато місця при зберіганні або транспортуванні. яким легко переключити напір струменя від зрошення до жорсткого струменя (наприклад, для збивання бруду з транспортних засобів). Для зручності в процесі роботи з пістолетом важіль подачі води фіксується, тим самим дозволяє розслабити руку та підтримувати струмінь на одному рівні тиску. Шланг витримує тиск до 10 бар. Зручна ергономічна рукоятка забезпечує надійне захоплення і не ковзає в процесі поливу. Швидкознімні, для швидкого та надійного під'єднання до крана. Розміри: 3/4" – швидкознімні конектори та 3/4"-1/2" – перехідник з крана на шланг. їх 4 шт.


Технічна інформація
Тип Набір для поливу
Кількість в упаковці 5 штук
Матеріал Латекс/Пластик/Латунь
Специфікація King Cobra
Діаметр посадкового отвору 3/4" – швидкознімні конектори та 3/4"-1/2" – перехідник з крана на шланг
Довжина 7 – 22.5 м
Покриття Поліефір
Тиск 10 Бар
Колір Помаранчевий/Чорний
Про товар Шланг розтягується від 7 м до 22.5 м, пістолет для поливу Gruntek 10 режимів, 3 перехідники з латуні
Гарантія 14 днів
Упаковка Картонна коробка
Комплектація Шланг, пістолет, перехідники 3 шт, кільця ущільнювачів 4 шт
Батьківщина бренду Німеччина

Написати відгук

    Погано           Добре

Набір для поливу Gruntek King Cobra 5 шт.

  • Виробник: Gruntek
  • Модель: Gruntek King Cobra 5 шт
  • Наявність: Є в наявності
  • Вес: 4.00 кг
  • Габариты: 200.00x200.00x40.00 мм
  • Артикул: 296225001
  • 1800 грн.
  • 1710 грн.


Звонок

☎...

Рекомендовані товари

Шланг, шланг Gruntek, шланг садовий, шланг садовий Gruntek, шланг садовий розтягується, шланг садовий довжиною 20 м, шланг садовий з тиском 10 Бар, набір для поливу, набір для поливу Gruntek.