Який акумуляторний оприскувач обрати для поливу?

Який акумуляторний оприскувач обрати для поливу?

Який акумуляторний оприскувач обрати для поливу?


Це дуже актуальне питання на період сезону, з яким стикалися багато людей. Кожен виробник пропонує свою модель зі своїми характеристиками та особливостями. Тож спробуємо розібратися що до чого. Отже, наша редакція проаналізувала багато різних моделей від різних виробників і склала список найбільш актуальних питань:

1. Який акумулятор влаштований?

Якщо обирати доволі недорогу модель, то це звичайно буде никель-кадмієва батарея, яка має свої плюси та мінуси. Серед плюсів варто виділити невисоку вартість, не надто боїться холоду на період зими, іноді доцільно замінити на новий якщо стара батарея вийшла з ладу. Зрівнюємо ми звичайно з літієвими акумуляторами. Серед мінусів можна виділити довгу зарядку, взимку для профілактики потрібно заряджати, відносно велика вага. Незважаючи на мінуси, моделі с нікель-кадмієвою батареєю коштують на порядок дешевше за літієві.


2. З якого матеріалу бак?

Звичайно краще уточнити у продавця про якість баку, адже при використанні хімікатів його шви можуть порушитися, якщо він на це не призначенний. Не останнім на що треба звернути увагу - це колір, враховуйте те, що з часом від сонця якравий бак може вигоріти.


3. Яка оптимальна довжина вудки та з якого вона матеріалу?

Зараз при бажанні можна завжди купити вудку окремо такої довжини і такого матеріалу якого забажаєш. Але що робити з базовою комплектацію? Треба звератит увагу на такі речі! В середньому оптимальною довжиною можна назвати 2 м, такої вудки вистачить для повноцінного оприскування як дерев, так і кушів з квітами, тим паче що вони частіше телескопічні і Ви зможете її виставити як буде зручно. Іншим не менш важливим питанням є матеріал - краще купляти з нержавіючої сталі по зрозумілим причинам (більш міцна за пластикову та нержавіє), від звичайних металевих краще утриматися, а пластикові більш тендітні. Майже всі вудки обладнані фіксацією включення, це значно спрощує зрошення.


4. Нашо мені бачити вольтметр на корпусі?

Дана шкала покаже Вам наскільки зарядженний акумулятор та не залишить Вас у незнанні, особливо якщо Ви націлені обробити велику площу. Звератйте увагу на розміри такого індикатора та його читабельність.


5. Що за насадки в комплекті та як їми користуватись?

Насадки, вони ж форсунки, мають багато типів розпилу та форми. Найбільш використовуванні стандартні с декільками отворами різного діаметру, залежить від того що Ви поливаєте та з якою інтенсивністю - вибір тільки за Вами. Однією з популярних (не завжди входить в комплет) являється форсунка "туман" яка розпилює рідину дуже малою дисперсією, що дозволяє обробити велику площу однорідним слоєм. Якщо будете обирати додаткові насадки для свого пристрою, зверніть увагу на те, який у Вашої вудки посадковий отвір - вони не всі однакові, хоч і мають декілька стандартів.


6. Навіщо така широка горловина та що за сітка встановлена?

Об'ємна горловина дозволяє без проблем наповнювати бак рідиною, щоб Ви точно не промахнулися. Сітка ж встановлена спеціально і служить фільтром для рідини, так вона захищає Вашу помпу від забруднення, відповідно оприскувач буде служити довше. Перед купівлею поцікавтеся у продавця, чи встановлений такий сітчатий фільтр. Доречі він з'ємний і його можна легко почистити.


7. Оприскувачі на 12 чи 16 літрів, як таку вагу можна носити довго?

На сьогодні виробники використовують в оприскувачах ранцеві ремені, які можна налаштувати під себе, це вже не проблема. Також для зручності на корпусі багатьох оприскувачів мається спеціальна рифлена накладка на спину, яка значно спрощує носіння такої ваги на великі дистанції.


Можна також згадати про довжину і матеріал шлангу, який краще зберігати в спеціальному місці щоб він не потріскався, щодо довжини - в середньому розмір 1.5 м майже у всіх. Приємними моментами стануть рівне дно для зручного лиття рідини та транспортна ручка зверху.

Сподіваємося ми допомогли Вам трохи розібратися з тим як обрати для себе оптимальний акумуляторний оприскувач. Бажаємо успіхів та гарних врожаїв.

Наш асортимент оприскувачів <<ТУТ>>