Зварювальний апарат інверторний Tekhmann TWI-20 LCD призначений для електродугового зварювання електродами різних типів (стандартними, рутиловими, з нержавіючої) сталі та ін.) постійним струмом при ремонті транспорту, під час будівельно-монтажних, ремонтно-відновлювальних та інших робіт у місцях з наявністю електромережі 220 В.

Рідкокристалічний дисплей апарата відображає встановлений струм зварювання. Це особливо корисно при частій зміні зварювальних режимів, які мають місце при роботі з різними марками та товщиною металу, різними по діаметру електродами, швами при монтажі просторових конструкцій.

Апарат має можливість регулювання зварювального струму в інтервалі від 10 до 200 А, залежно від діаметра використовуваного електрода та типу зварного шва.

Виріб оснащений вбудованими функціями:

Функція антизалипання електрода ANTI -STICK — знижує зварювальний струм для попередження “прожарювання” електрода при залипанні.

Функція швидкого форсування зварювальної дуги ARC FORCE – забезпечує короткочасне збільшення чинного значення сили струму в момент початку залипання електрода при зануренні його у зварювальну ванну.

Функція швидкого запалення дуги HOT START — автоматично підвищує зварювальний струм для забезпечення стабільної дуги в початку зварювання.

Функція запобігання ураженню електричним струмом VRD — миттєво знижує напругу холостого ходу зварювального контуру при випадковому торканні незахищених частин тіла з одночасним попередженням надмірного “залипання” електрода при випадковому замиканні зварювального контуру. поступовим підвищенням струму зварювання до встановленого рівня в режимі TIG вольфрамовим електродом з метою збереження самого електрода при його відриві від поверхні заготовки.

Електроутримувач має універсальну конструкцію для використання всіх типів стандартних електродів із обмазкою для зварювання сталі.

Технічна інформація
Тип Зварювальний інвертор аргонодуговий (ММА DC/TIG DC)
Напруга 230 В
Напруга холостого ходу 80-85 В (VRD - 35 В)
Частота 50 Гц
Номінальний струм 30 А
Потужність 9.8 кВ
Специфікація Напівпрофі
Діаметр електрода 1.6 – 5.0 мм
Діапазон зварювального струму 10 - 200 А (постійний)
Довжина кабелів (маса/тримач) 1.5/2.0 м
Регулювання потужності Плавна
ККД 85%
Цифровий дисплей Так
Антизалипання електрода (Anti-Stick) Так
Гарячий старт (Hot-Start) Так
Теплозахист Так
Форсаж дуги (Arc-Force) Так
Охолодження Примусове
Ступінь захисту IP21
Транзисторна система IGBT
Довжина кабеля 2 м
Гарантія 12 міс
Упаковка Пластиковий кейс
Комплектація Зварювальний інвертор, кабель-маса 1.5 м, кабель-тримач 2.0 м, ремінь на плечі, щиток, щітка-молоток, паспорт
Батьківщина бренду Китай

Написати відгук

    Погано           Добре

Зварювальний аргонодуговий інвертор Tekhmann TWI-20 LCD

  • Виробник: Tekhmann
  • Модель: Tekhmann TWI-20 LCD
  • Наявність: Є в наявності
  • Вес: 3.50 кг
  • Габариты: 420.00x210.00x330.00 мм
  • Артикул: 850613
  • 7030 грн.
  • 6679 грн.


Звонок

☎...

Рекомендовані товари

Зварювальний апарат, зварювальний інвертор, зварювальний апарат Tekhmann, зварювальний інвертор Tekhmann, зварювальний інвертор 200 А, зварювальний інвертор, що працює з електродом до 5.0 мм, зварювальний інвертор з цифровим дисплеєм.